Getimg.ai vs ImagineArt: Funkcje, Ceny i Opinie Użytkowników 2026
Getimg.ai
Kompleksowa Platforma Kreatywna AI

ImagineArt
Kompleksowy zestaw narzędzi AI dla twórców

Getimg.ai
Kompleksowa Platforma Kreatywna AI

ImagineArt
Kompleksowy zestaw narzędzi AI dla twórców

Czym są Getimg.ai i ImagineArt?
Getimg.ai to oparta na przeglądarce platforma AI, która łączy narzędzia do tworzenia obrazów, filmów i dźwięku w jednym miejscu pracy. Zamiast przełączać się między wieloma aplikacjami, możesz generować obrazy, filmy, muzykę, mowę i efekty dźwiękowe z jednego pulpitu.
Platforma opiera się na prostych promptach tekstowych. Wpisujesz to, czego chcesz, a ona automatycznie wybiera odpowiedni model AI i ulepsza Twój prompt, więc nie musisz uczyć się ustawień technicznych.
Poza generowaniem, Getimg.ai umożliwia również edycję Twoich prac. Możesz usuwać tła, skalować obrazy nawet do 16K, zmieniać rozmiar lub rozszerzać zdjęcia oraz skalować filmy — wszystko za pomocą zwykłych poleceń tekstowych.
Zespoły mogą pracować razem w wspólnych przestrzeniach roboczych, a płatne plany obejmują pełne prawa komercyjne, więc wszystko, co stworzysz, może być używane, publikowane lub sprzedawane.
ImagineArt to kompleksowy zestaw narzędzi AI opracowany przez Vyro AI. Łączy generowanie obrazów, filmów, głosu i muzyki w jednym prostym obszarze roboczym, więc nie potrzebujesz osobnych narzędzi ani subskrypcji dla każdego rodzaju treści.
Platforma daje dostęp do wielu czołowych modeli AI w jednym miejscu, w tym GPT, Gemini i Claude, obok własnych modeli ImagineArt. Wyspecjalizowane studia, takie jak Film Studio, Ad Studio i Fashion Studio, pomagają szybko tworzyć ustrukturyzowane, prowadzone treści.
Możesz korzystać z ImagineArt w przeglądarce, w aplikacjach mobilnych, przez API lub łącząc agentów AI za pomocą Model Context Protocol.
Dostępny jest bezpłatny plan z codziennymi kredytami, a także płatne plany dla osób fizycznych, zespołów i przedsiębiorstw z wyższymi limitami.
Funkcje Getimg.ai i ImagineArt
Generowanie obrazów i filmów z tekstu
Edycja obrazów i filmów oparta na AI
Usuwanie tła i skalowanie obrazów do 16K
Skalowanie filmów do 4K
Generowanie muzyki, mowy i efektów dźwiękowych
Spójne postacie i style dzięki Elements
Przestrzenie robocze zespołu i wspólne galerie
API dla programistów z zestawami SDK Node.js i Python
Pełne prawa komercyjne w płatnych planach
Oparty na przeglądarce, bez potrzeby instalacji
Generowanie tekstu na obraz i tekstu na wideo
Dostęp do modeli GPT, Gemini, Claude, Runway i Kling
Film Studio, Ad Studio i Fashion Studio
Klonowanie głosu i generowanie muzyki AI
Przepływy pracy Imagine Flow oparte na węzłach
Narzędzia do usuwania tła, zwiększania rozdzielczości i zamiany twarzy
Wsparcie dla API, SDK i agentów MCP
Wtyczka do Adobe Premiere Pro
Współpraca zespołowa i współdzielone obszary robocze
Aplikacje internetowe, iOS i Android
Przypadki użycia Getimg.ai i ImagineArt
Cennik Getimg.ai i ImagineArt
Getimg.ai oferuje cztery płatne plany przeznaczone dla indywidualnych twórców i zespołów.
Entry (10 USD/miesiąc): 3 000 kredytów, dostęp do 11 modeli obrazów i 9 modeli wideo oraz skalowanie 4K do użytku osobistego.
Core (30 USD/miesiąc/stanowisko): 15 000 kredytów, dostęp do wszystkich modeli obrazów i wideo, skalowanie 8K i 2 miejsca w zespole.
Plus (65 USD/miesiąc/stanowisko): Najpopularniejszy plan, z 35 000 kredytów, skalowaniem 16K, możliwością doładowania kredytów i 5 miejscami w zespole.
Ultra (175 USD/miesiąc/stanowisko): Stworzony dla profesjonalistów, z 100 000 kredytów, skalowaniem 16K i najwyższymi limitami w zakresie obrazów, wideo, dźwięku i edycji.
Rozliczenie roczne obniża cenę o około 20% w każdym planie. Wszystkie płatne plany obejmują pełne prawa komercyjne, więc możesz używać, publikować lub sprzedawać swoją pracę.
ImagineArt oferuje bezpłatny plan oraz cztery płatne plany indywidualne, a także opcje dla zespołów i przedsiębiorstw.
Free: 0 USD, z 100 kredytów każdego dnia i dostępem do ograniczonych modeli.
Basic: 13 USD/miesiąc, z 3000 kredytów i do 600 generowań obrazów i 97 generowań wideo.
Standard: 30 USD/miesiąc, z 8000 kredytów, prywatnymi generacjami i priorytetowym wsparciem.
Ultimate: 50 USD/miesiąc, najpopularniejszy plan, z 16 000 kredytów i nieograniczonym korzystaniem z najlepszych modeli, takich jak Runway i Kling.
Creator: 250 USD/miesiąc, z 100 000 kredytów i rozszerzonym nieograniczonym katalogiem modeli dla twórców o dużej liczbie generacji.
Rozliczenie roczne pozwala zaoszczędzić do 50%, a plan Enterprise z indywidualną wyceną jest dostępny dla dużych zespołów potrzebujących nieograniczonej liczby członków i zaawansowanego bezpieczeństwa.
FAQ: Getimg.ai vs ImagineArt
Opinie: Getimg.ai vs ImagineArt
Na podstawie 0 recenzji
Na podstawie 0 recenzji
Porównaj Getimg.ai z innymi narzędziami
OpenArt
Studio AI do obrazów, wideo i audio
Krea
pakiet kreatywny do obrazów i filmów
Runway
narzędzie AI do tworzenia wideo, obrazów i dźwięku
Dreamina
twórz obrazy AI, filmy i awatary
Higgsfield
Studio tworzenia filmów i obrazów AI
Leonardo AI
Twórz obrazy, wideo i grafikę 3D za pomocą AI
Luma AI
Kreatywna platforma AI do wideo i obrazów
Artlist
AI wideo, muzyka i kreatywne narzędzia stockowe
Hailuo AI
zamieniaj tekst i zdjęcia w wideo AI
Porównaj ImagineArt z innymi narzędziami
OpenArt
Studio AI do obrazów, wideo i audio
Higgsfield
Studio tworzenia filmów i obrazów AI
Runway
narzędzie AI do tworzenia wideo, obrazów i dźwięku
Dreamina
twórz obrazy AI, filmy i awatary
Krea
pakiet kreatywny do obrazów i filmów
Artlist
AI wideo, muzyka i kreatywne narzędzia stockowe
Luma AI
Kreatywna platforma AI do wideo i obrazów
Hailuo AI
zamieniaj tekst i zdjęcia w wideo AI
Pollo AI
twórz filmy, obrazy i awatary AI szybko


