Otter.ai vs Avoma: Funkcje, Ceny i Opinie Użytkowników 2026
Otter.ai
notatki ze spotkań AI i transkrypcja

Avoma
AI Meeting Assistant i analityka przychodów

Otter.ai
notatki ze spotkań AI i transkrypcja

Avoma
AI Meeting Assistant i analityka przychodów

Czym są Otter.ai i Avoma?
Otter.ai to asystent spotkań AI, który zamienia mówione rozmowy na czytelne, przeszukiwalne notatki. Może automatycznie dołączać do połączeń Zoom, Google Meet lub Microsoft Teams, a także nagrywać rozmowy osobiste za pomocą aplikacji mobilnej.
Gdy mówicie, Otter tworzy na żywo transkrypcję, oznacza każdego mówcę i przechwytuje slajdy wyświetlane na ekranie. Po zakończeniu spotkania generuje podsumowanie z kluczowymi tematami, decyzjami i elementami działań, więc nie musisz niczego notować samodzielnie.
Otter AI Chat pozwala zadawać pytania dotyczące jednego spotkania lub całej historii spotkań i integruje się z narzędziami takimi jak Salesforce, HubSpot i Slack, aby przenosić notatki tam, gdzie pracuje Twój zespół.
Dostępny jest bezpłatny plan dla lekkiego użytkowania oraz plany Pro, Business i Enterprise, które dodają więcej minut transkrypcji, funkcji zespołowych i zabezpieczeń dla większych organizacji.
Avoma to kompleksowa platforma AI, która pomaga zespołom wyciągać więcej z każdego spotkania. Dołącza do rozmów, nagrywa je, tworzy transkrypcję na żywo i zamienia konwersację na czytelne notatki z listą działań, dzięki czemu nikt nie musi ręcznie sporządzać notatek.
Poza notatkami, Avoma oferuje narzędzia do planowania spotkań i kierowania leadów, moduł Conversation Intelligence do oceny rozmów i coachingu oraz moduł Revenue Intelligence do śledzenia transakcji, prognoz i kondycji lejka sprzedażowego.
Integruje się z takimi narzędziami jak Zoom, Google Meet, Microsoft Teams, Salesforce, HubSpot i Slack, a także działa w przeglądarce, na komputerze, urządzeniach mobilnych i przez Chrome Extension.
Avoma oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny z odblokowanymi wszystkimi funkcjami, a następnie przechodzi na płatne plany liczone za stanowisko nagrywające, podczas gdy osoby, które chcą tylko przeglądać notatki, pozostają bezpłatne.
Funkcje Otter.ai i Avoma
Transkrypcja i napisy na żywo podczas spotkań
Podsumowania i elementy działań generowane przez AI
Otter AI Chat do natychmiastowych odpowiedzi
Automatyczne dołączanie do Zoom, Teams i Google Meet
Nagrywanie z pulpitu i Chrome bez bota
Własne słownictwo i identyfikacja mówców
Integracje z Salesforce, HubSpot i Zapier
Wsparcie SSO, SCIM i HIPAA dla przedsiębiorstw
Aplikacje mobilne na iOS i Androida
Przeszukiwalna historia spotkań i eksporty
Automatyczne nagrywanie i transkrypcja rozmów
Notatki AI i listy działań
Asystent AI Ask Avoma do spotkań i transakcji
Nieograniczone planowanie 1:1, grupowe i rotacyjne
Kierowanie leadów na podstawie reguł CRM
Ocenianie rozmów AI i karty ocen coachingowych
Alerty o ryzyku transakcji i analiza wygranych i przegranych
Prognozowanie sprzedaży i raporty lejka
Synchronizacja z CRM Salesforce i HubSpot
Bezpłatne stanowiska tylko do podglądu dla współpracowników
Przypadki użycia Otter.ai i Avoma
Cennik Otter.ai i Avoma
Otter.ai oferuje cztery plany dopasowane do różnych potrzeb – od osób prywatnych po duże firmy.
Basic (za darmo): 300 minut transkrypcji miesięcznie, 5 członków przestrzeni roboczej i podstawowy Otter AI Chat.
Pro (16,99 USD/mies., lub 8,33 USD/mies. przy płatności rocznej): 1200 minut transkrypcji, nieograniczona historia, zaawansowane wyszukiwanie i integracje.
Business (24 USD/mies., lub 19,99 USD/mies. przy płatności rocznej): Nieograniczone spotkania i transkrypcja, 6000 minut importowanych plików, analityka użycia i priorytetowe wsparcie.
Enterprise (indywidualna wycena): Nieograniczona liczba członków przestrzeni roboczej, SSO, SCIM, niestandardowe przepływy pracy AI i bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstwa.
Płatność roczna pozwala zaoszczędzić do 51% w porównaniu z płatnością miesięczną, a wszystkie plany obejmują kluczowe funkcje, takie jak identyfikacja mówców i podsumowania spotkań.
Avoma wycenia swoje podstawowe plany za stanowisko nagrywające, a osoby, które tylko przeglądają notatki, zawsze pozostają bezpłatne. Plan Startup zaczyna się od 29 USD miesięcznie, czyli 19 USD miesięcznie przy rozliczeniu rocznym, i obejmuje do 25 stanowisk z nieograniczonym nagrywaniem, transkrypcją i notatkami AI.
Plan Organization, najpopularniejsza opcja Avomy, kosztuje 39 USD miesięcznie lub 29 USD przy rozliczeniu rocznym dla maksymalnie 100 stanowisk, dodając niestandardowe tematy AI, planowanie grupowe i dostęp do API.
Plan Enterprise jest rozliczany wyłącznie rocznie, kosztuje 39 USD za stanowisko i dodaje logowanie jednokrotne, zgodność z HIPAA i dedykowanego opiekuna klienta.
Zespoły mogą dodać Conversation Intelligence lub Revenue Intelligence za 35 USD miesięcznie każdy, lub 29 USD przy rozliczeniu rocznym, a Lead Router za 25 USD miesięcznie, czyli 19 USD przy rozliczeniu rocznym. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny obejmujący wszystkie dodatki, bez konieczności podawania karty kredytowej.
FAQ: Otter.ai vs Avoma
Opinie: Otter.ai vs Avoma
Na podstawie 0 recenzji
Na podstawie 0 recenzji
Porównaj Otter.ai z innymi narzędziami
Grain
notatnik spotkań AI dla zespołów sprzedaży i obsługi klienta
Granola
notatnik AI do inteligentniejszych notatek ze spotkań
Wispr Notetaker
asystent spotkań AI bez botów
Fathom
Notatnik AI, transkrypcje i podsumowania
tl;dv
notatki AI i narzędzie do transkrypcji spotkań
MeetGeek
Notatki AI ze spotkań i transkrypcja
Fireflies.ai
notatki ze spotkań i transkrypcja AI
Sembly
notatki ze spotkań AI i dokumenty dla klientów
Bluedot
Notatki ze spotkań AI bez bota i rejestrator
Porównaj Avoma z innymi narzędziami
Grain
notatnik spotkań AI dla zespołów sprzedaży i obsługi klienta
tl;dv
notatki AI i narzędzie do transkrypcji spotkań
MeetGeek
Notatki AI ze spotkań i transkrypcja
Wispr Notetaker
asystent spotkań AI bez botów
Bluedot
Notatki ze spotkań AI bez bota i rejestrator
Timeless
Platforma do notatek i agentów AI na spotkaniach
Granola
notatnik AI do inteligentniejszych notatek ze spotkań
Fireflies.ai
notatki ze spotkań i transkrypcja AI
Read AI
Notatki ze spotkań, podsumowania i narzędzie do szkoleń