
Murf AI
Realistische AI-stemmen, agents en nasynchronisatie
Murf AI creëert realistische voice-overs, nasynchronisatie en voice-agents op basis van tekst, vertrouwd door miljoenen makers en bedrijven wereldwijd.
Wat is Murf AI
Murf AI is een platform dat geschreven tekst omzet in natuurlijk klinkende spraak. Het biedt meer dan 200 stemmen in vele talen en accenten, zodat je voice-overs kunt maken voor video's, cursussen, advertenties en meer.
Naast eenvoudige tekst-naar-spraak kun je met Murf voice-agents bouwen die telefoongesprekken en chats kunnen beantwoorden, video's nasynchroniseren in andere talen terwijl de toon van de oorspronkelijke spreker behouden blijft, en een stem klonen op basis van korte samples.
Je kunt toonhoogte, snelheid, nadruk en uitspraak nauwkeurig afstemmen zodat het precies klinkt zoals jij het wilt, en vervolgens de audio exporteren voor commercieel gebruik.
Het werkt via een op het web gebaseerde Studio, een ontwikkelaars-API en een Windows-steminstallatieprogramma, waardoor het nuttig is voor solo-makers, teams en grote bedrijven.
Functies van Murf AI
200+ stemmen in 35+ talen
Realtime voice-agents voor gesprekken en chat
AI-videonasynchronisatie met stembehoud
Aangepast stemklonen
Toonhoogte-, snelheids- en nadrukregelaars
Studio-editor met projecten met meerdere stemmen
Canva-, PowerPoint- en Google Slides-integratie
Windows-steminstallatieprogramma en Android-app
Falcon-API met lage latentie voor ontwikkelaars
SOC 2-, ISO 27001-, GDPR- en HIPAA-naleving
Murf AI Prijzen
Free
- 10 projecten
- 10 minuten spraakgeneratie
- 1 editorsstoel
- Geen creditcard vereist
Creator
- 100 projecten
- 2 uur spraakgeneratie per maand
- 200+ stemmen, stijlen en accenten
- Onbeperkte downloads
- Canva-integratie
- Commerciële rechten
Business
- 500 projecten
- 8 uur spraakgeneratie per maand
- Nadruk- en variabiliteitsregelaars
- Say It My Way-stemovereenkomst
- PowerPoint-integratie
- Audio-naar-tekst conversie
Enterprise
- Onbeperkte spraakgeneratie
- Aangepaste projecten en editorsstoelen
- Eenmalige aanmelding (SSO)
- AI-vertaling
- Toegewijde customer success manager
- Master serviceovereenkomst
Murf AI Gebruiksscenario's
Veelgestelde vragen over Murf AI
Zie wat gebruikers zeggen over Murf AI
0 Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Wees de eerste om te beoordelen Murf AI









