MojoAuth vs Auth.js: Functies, Prijzen en Gebruikersrecensies 2026
MojoAuth
Veilige wachtwoordloze authenticatie voor web- en mobiele apps

Auth.js
Gratis Open-Source Authenticatiebibliotheek

MojoAuth
Veilige wachtwoordloze authenticatie voor web- en mobiele apps

Auth.js
Gratis Open-Source Authenticatiebibliotheek

Wat zijn MojoAuth en Auth.js?
MojoAuth is een tool waarmee gebruikers kunnen inloggen op apps en websites zonder wachtwoorden te typen. Het biedt verschillende manieren om te verifiëren wie je bent, zoals het sturen van een speciale link naar je e-mail, het sms'en van een code naar je telefoon, of het gebruik van je vingerafdruk of gezichtsherkenning.
Het platform maakt gebruik van moderne beveiligingsstandaarden genaamd FIDO2 en WebAuthn. Deze maken het vrijwel onmogelijk voor hackers om inloggegevens te stelen. MojoAuth laat gebruikers ook inloggen met accounts die ze al hebben, zoals Google of Facebook.
Er zijn drie prijsplannen beschikbaar. Het gratis plan is geschikt voor kleinere sites met tot 25.000 actieve gebruikers per maand. Betaalde plannen bieden meer functies en ondersteunen grotere bedrijven. Alle plannen bevatten ingebouwde sterke beveiligingsmaatregelen.
Auth.js is een complete authenticatieoplossing die werkt met verschillende JavaScript-frameworks. Het biedt alles wat nodig is om veilige inlogsysteem aan websites en applicaties toe te voegen. Je kunt gebruikers laten inloggen via hun bestaande accounts bij diensten zoals Google of GitHub, of je kunt e-mailgebaseerde magic links gebruiken, of zelfs traditionele combinaties van gebruikersnaam en wachtwoord.
De bibliotheek is runtime-onafhankelijk, wat betekent dat het zich aanpast om te werken met Next.js, SvelteKit, Express, Qwik en andere frameworks. Het beheert sessies, beschermt routes en maakt verbinding met databases wanneer dat nodig is. Auth.js volgt webstandaarden en beste beveiligingspraktijken, waardoor het zowel veilig als betrouwbaar is. Omdat het open source is, is de code openbaar beschikbaar voor beoordeling en bijdragen van ontwikkelaars wereldwijd.
Functies van MojoAuth en Auth.js
Magic link en eenmalige wachtwoordauthenticatie via e-mail en sms
Passkeys met biometrische verificatie zoals vingerafdruk en gezichtsherkenning
Ondersteuning voor sociale login voor Google, Facebook, LinkedIn, GitHub en meer
Multi-factor authenticatie en geavanceerde fraudebescherming
Eenvoudige API- en SDK-integratie met uitgebreide documentatie
Aangepaste branding voor inlogpagina's en e-mails
Enterprise SSO met Okta, Microsoft en Google Workspace
FIDO2-gecertificeerde beveiliging met 99,9999% uptime
Opties voor no-code integratie beschikbaar
Voldoet aan GDPR, SOC2 en HIPAA
Ondersteuning voor OAuth 2.0 en OpenID Connect
Meer dan 80 vooraf geconfigureerde authenticatieproviders
Magic link e-mailauthenticatie
Gebruikersnaam- en wachtwoordreferenties
WebAuthn wachtwoordloze login
Ondersteuning voor meerdere frameworks (Next.js, SvelteKit, Express)
Database-adapters voor belangrijke databases
JWT- of database-sessies
Ingebouwde beveiligingsfuncties
Ondersteuning voor aangepaste pagina's
TypeScript klaar
Open source en gratis
Gebruiksscenario's van MojoAuth en Auth.js
Prijzen van MojoAuth en Auth.js
MojoAuth biedt drie prijsplannen die zijn ontworpen om te passen bij verschillende bedrijfsomvang en behoeften.
Het Gratis Plan omvat 25.000 maandelijkse actieve gebruikers zonder kosten. Je krijgt e-mail eenmalige wachtwoorden, magische links, sociale login met Facebook en Google, onbeperkt totaal aantal gebruikers en basisbeveiligingsfuncties. Dit plan is perfect voor startups en kleine projecten die wachtwoordloze authenticatie willen uitproberen.
Het Business Pro Plan kost $50 per maand en ondersteunt hoger gebruik met onbeperkte gebruikers in productie- en testomgevingen. Het bevat alle authenticatiemethoden zoals telefoon-OTP, passkeys, multi-factor authenticatie, verbeterde beveiliging met botbescherming en risicodetectie, aangepaste branding met je eigen domein en e-mailsjablonen, teambeheerfuncties en standaard e-mailondersteuning met een reactietijd van 24 uur.
Voor grotere organisaties biedt het Enterprise Private Cloud Plan aangepaste prijzen. Dit omvat alle functies van het Business Plan plus dedicated private cloud-infrastructuur, apparaatfingerprinting, fraudedetectie, onbeperkte API-aanroepen, 99,9999% uptimegarantie, een reactietijd van één uur voor ondersteuning, ISO 27001- en SOC2-compliance en aanpassingsdiensten.
Auth.js is volledig gratis te gebruiken zonder prijsniveaus of verborgen kosten. Als een open-source project is het gelicenseerd onder de ISC-licentie, die iedereen toestaat de software vrij te gebruiken, aan te passen en te verspreiden voor zowel persoonlijke als commerciële projecten.
Er zijn geen abonnementskosten, geen gebruikslimieten en geen kosten voor functies. Alle mogelijkheden, inclusief ondersteuning voor onbeperkte providers, database-integraties en geavanceerde beveiligingsfuncties, zijn gratis beschikbaar. Dit maakt Auth.js een uitstekende keuze voor projecten van elke omvang, van kleine persoonlijke websites tot grote bedrijfsapplicaties.
Het project wordt onderhouden door een gemeenschap van bijdragers en maakt nu deel uit van Better Auth Inc. Ontwikkelaars kunnen bijdragen aan het project, problemen melden en toegang krijgen tot community-ondersteuning via GitHub-discussies, volledig gratis.
Veelgestelde vragen: MojoAuth vs Auth.js
Beoordelingen: MojoAuth vs Auth.js
Gebaseerd op 0 beoordelingen
Gebaseerd op 0 beoordelingen
Vergelijk MojoAuth met andere tools
Clerk
Volledige authenticatie voor moderne apps
Kinde
Eenvoudige authenticatie en gebruikersbeheer voor ontwikkelaars
Betere Authenticator
Gratis TypeScript Authenticatie
Hanko
Open-source authenticatie met Passkeys
WorkOS
Enterprise-authenticatie voor ontwikkelaars
Auth0
Beveiligd authenticatie- en gebruikersloginplatform van Okta
Okta
Cloud Identity- en Toegangsbeheerplatform
Magie
Eenvoudige aanmelding en portemonneecreatie voor ontwikkelaars
Logto
Open-source authenticatieplatform met SSO en RBAC
Vergelijk Auth.js met andere tools
Betere Authenticator
Gratis TypeScript Authenticatie
Clerk
Volledige authenticatie voor moderne apps
Kinde
Eenvoudige authenticatie en gebruikersbeheer voor ontwikkelaars
Logto
Open-source authenticatieplatform met SSO en RBAC
FusionAuth
Authenticatieplatform voor ontwikkelaars
Stack Auth
Open-source authenticatieplatform voor ontwikkelaars
WorkOS
Enterprise-authenticatie voor ontwikkelaars
Auth0
Beveiligd authenticatie- en gebruikersloginplatform van Okta
Okta
Cloud Identity- en Toegangsbeheerplatform