Back4App vs AWS Amplify: Функції, Ціни та Відгуки Користувачів 2026
Back4App
Платформа з низьким рівнем коду для бекенду додатків

AWS Amplify
Швидко створюйте повноцінні додатки з хмарним бекендом

Back4App
Платформа з низьким рівнем коду для бекенду додатків

AWS Amplify
Швидко створюйте повноцінні додатки з хмарним бекендом

Що таке Back4App і AWS Amplify?
Back4App — це платформа Backend-as-a-Service, яка надає всі необхідні інструменти бекенду для мобільних та веб-додатків. Ви отримуєте базу даних, систему автентифікації користувачів, зберігання файлів, API та серверні функції без необхідності налаштовувати власні сервери.
Платформа використовує Parse Server — відкриту технологію, якій довіряють багато розробників. Це означає, що ви не прив’язані до пропрієтарних систем. Ви можете обирати між базами даних NoSQL та PostgreSQL залежно від потреб вашого проєкту.
Back4App відповідає за технічну інфраструктуру, таку як хостинг, масштабування, резервне копіювання та безпеку. Ви підключаєте свій фронтенд через прості у використанні SDK для JavaScript, React, Flutter, Android, iOS та інших платформ. Сервіс пропонує як безкоштовні, так і платні плани, що робить його доступним для проєктів будь-якого розміру.
AWS Amplify — це набір інструментів і сервісів, які допомагають розробникам створювати повноцінні додатки. Він включає все необхідне для створення додатку: місце для розміщення вашого сайту, бази даних для зберігання інформації, системи входу користувачів, зберігання файлів та способи з’єднання різних частин вашого додатку.
Платформа використовує підхід «code-first», що означає, що ви можете визначити, що вам потрібно, використовуючи знайомі мови програмування, такі як TypeScript. Amplify автоматично створює відповідні хмарні ресурси для вас. Також вона надає миттєві середовища розробки для кожного члена команди, щоб розробники могли тестувати зміни, не впливаючи на інших.
Існує щедрий безкоштовний тариф для початку, і ви платите лише за те, що фактично використовуєте понад нього. Це робить сервіс бюджетним як для невеликих проєктів, так і для великих додатків.
Функції Back4App і AWS Amplify
Реальні бази даних NoSQL та PostgreSQL у режимі реального часу
Автоматичне генерування REST та GraphQL API
Функції хмарного коду для логіки бекенду
Аутентифікація користувачів з підтримкою соціального входу
Зберігання файлів з доставкою через CDN
Система push-повідомлень
Щоденні резервні копії та відновлення до певного моменту часу
Живі запити для оновлень у режимі реального часу
Підтримка SDK багатьма мовами
Відповідність стандартам SOC 2 та ISO 27001
Асистент розробки на базі штучного інтелекту
Повноцінне середовище розробки на TypeScript
Автоматичний хостинг з глобальною доставкою через CDN
Вбудована автентифікація та авторизація користувачів
API в реальному часі на базі GraphQL та REST
Масштабоване зберігання файлів і бази даних
Хмарні пісочниці для кожного розробника
Безперервне розгортання на основі Git
Підтримка серверного рендерингу Next.js та Nuxt
Спільна робота в команді з попереднім переглядом гілок
Інтегрована панель моніторингу та аналітики
Випадки використання Back4App і AWS Amplify
Ціни Back4App і AWS Amplify
Back4App пропонує гнучке ціноутворення, що відповідає різним потребам проектів. Безкоштовний план включає 25 000 запитів на місяць, 250 МБ зберігання даних, 1 ГБ передачі даних і 1 ГБ зберігання файлів. Це добре підходить для навчання, прототипування та невеликих проектів.
План MVP починається від $15 на місяць при річній оплаті і включає 500 000 запитів, 1 ГБ зберігання даних, 250 ГБ передачі та 50 ГБ зберігання файлів з щоденним резервним копіюванням.
Для зростаючих додатків план Pay As You Go коштує $80 на місяць при річній оплаті. Ви отримуєте 5 мільйонів запитів, 3 ГБ зберігання даних, 1 ТБ передачі, 250 ГБ зберігання файлів, а також відповідність SOC 2.
Виділений план надає ресурси виробничого рівня за $400 на місяць при річній оплаті. Він включає необмежену кількість запитів, виділені процесори, 8 ГБ зберігання бази даних, 2 ТБ передачі та відповідність HIPAA після підписання BAA.
Корпоративні плани пропонують індивідуальні рішення з варіантами розміщення на місці, виділеною підтримкою та індивідуальними угодами про обслуговування.
AWS Amplify використовує модель оплати за фактом використання з щедрим безкоштовним тарифним планом на 12 місяців. Ось як працює ціноутворення:
Створення та розгортання: Ви отримуєте 1 000 безкоштовних хвилин збірки щомісяця (стандартний інстанс). Додаткові хвилини коштують $0,01 за хвилину. Великі інстанси для складних збірок починаються від $0,025 за хвилину.
Хостинг: Безкоштовний тарифний план включає 5 ГБ сховища та 15 ГБ передачі даних щомісяця. Понад це, зберігання коштує $0,023 за ГБ на місяць, а передача даних — $0,15 за ГБ.
Серверний рендеринг: Для додатків Next.js та Nuxt ви отримуєте 500 000 безкоштовних запитів та 100 ГБ-годин щомісяця. Додаткові запити коштують $0,30 за мільйон, а час обчислень — $0,20 за ГБ-годину.
Бекенд-сервіси: Окремі сервіси AWS, такі як бази даних (DynamoDB), аутентифікація (Cognito) та сховище (S3), мають власне ціноутворення та безкоштовні тарифні плани. Багато з них пропонують постійні безкоштовні тарифи для невеликих навантажень.
Більшість малих та середніх проєктів залишаються в межах безкоштовного тарифного плану. Великі додатки зазвичай коштують $10-100 на місяць залежно від трафіку та використання.
Часті запитання: Back4App vs AWS Amplify
Відгуки: Back4App vs AWS Amplify
На основі 0 оглядів
На основі 0 оглядів
Порівняйте Back4App з іншими інструментами
Порівняйте AWS Amplify з іншими інструментами
Supabase
Відкрита платформа бекенду з базою даних Postgres
Appwrite
Відкрита платформа бекенду для додатків
Convex
Відкрита платформа бекенду на TypeScript
Firebase
Створюйте додатки швидше з платформою Google
Nhost
Відкрита платформа бекенду з GraphQL
PocketBase
Безкоштовний відкритий бекенд в одному файлі
Платформа Parse
Безкоштовна відкрита серверна платформа для мобільних та веб-додатків
Backendless
Створюйте додатки без коду та з мінімальним кодуванням за допомогою платформи
Xano
Платформа без коду для масштабованих додатків