Getimg.ai vs Dreamina: Функції, Ціни та Відгуки Користувачів 2026
Getimg.ai
Універсальна AI-платформа для творчості

Dreamina
Створюйте AI-зображення, відео та аватари

Getimg.ai
Універсальна AI-платформа для творчості

Dreamina
Створюйте AI-зображення, відео та аватари

Що таке Getimg.ai і Dreamina?
Getimg.ai — це браузерна AI-платформа, яка об'єднує інструменти для створення зображень, відео та аудіо в одному робочому просторі. Замість того щоб перемикатися між багатьма застосунками, ви можете генерувати зображення, відео, музику, мовлення та звукові ефекти з єдиної панелі керування.
Платформа побудована на простих текстових підказках. Ви вводите те, що хочете, а вона автоматично обирає потужну AI-модель та покращує вашу підказку, тому вам не потрібно вивчати технічні налаштування.
Окрім генерації, Getimg.ai також дозволяє редагувати ваші роботи. Ви можете видаляти фон, збільшувати зображення до 16K, змінювати розмір або розширювати фото та покращувати якість відео — все це за допомогою простих текстових команд.
Команди можуть працювати разом у спільних робочих просторах, а платні плани включають повні комерційні права, тож усе, що ви створюєте, можна використовувати, публікувати або продавати.
Dreamina — це AI-платформа для творчості від ByteDance, компанії, що стоїть за TikTok і CapCut. Вона перетворює прості текстові запити, зображення або короткі кліпи на готові зображення, відео та аватари, що розмовляють. Замість кількох окремих застосунків ви отримуєте одне місце для створення, редагування та доопрацювання візуального контенту.
Інструмент працює на власних моделях ByteDance Seedream і Seedance, які відповідають за створення зображень і генерацію відео. Ці моделі підтримують природний рух, реалістичну синхронізацію губ і кілька референсів, тому ваші результати залишаються узгодженими та відповідають вашій початковій ідеї.
Dreamina безпосередньо інтегрується з CapCut, дозволяючи надсилати будь-яке згенероване зображення чи відео одразу в повноцінний відеоредактор для подальшої роботи. Безкоштовний план надає щоденні бонусні кредити, а платні плани відкривають більше генерацій і результати вищої якості.
Функції Getimg.ai і Dreamina
Генерація зображень і відео з тексту
Редагування зображень і відео на основі AI
Видалення фону та збільшення зображень до 16K
Покращення якості відео до 4K
Створення музики, мовлення та звукових ефектів
Послідовні персонажі та стилі за допомогою Elements
Командні робочі простори та спільні галереї
API для розробників із SDK для Node.js та Python
Повні комерційні права на платних планах
Браузерний доступ, без встановлення
AI-генерація зображень і відео з тексту або фото
Створення аватарів, що розмовляють, із реалістичною синхронізацією губ
Розумне редагування фото та видалення фону
Генерація відео з кількома референсами та аудіо
Пряма інтеграція з CapCut для редагування
Вихідне відео та зображення до 4K
Щоденні безкоштовні бонусні кредити
Багатомовна підтримка запитів і тексту
Веб-, десктоп- і мобільні застосунки
Випадки використання Getimg.ai і Dreamina
Ціни Getimg.ai і Dreamina
Getimg.ai пропонує чотири платні плани, призначені для окремих творців і команд.
Entry ($10/міс.): 3000 кредитів, доступ до 11 моделей зображень і 9 моделей відео, а також збільшення до 4K для особистого використання.
Core ($30/міс./місце): 15 000 кредитів, доступ до всіх моделей зображень і відео, збільшення до 8K і 2 місця для команди.
Plus ($65/міс./місце): Найпопулярніший план із 35 000 кредитів, збільшенням до 16K, поповненням кредитів і 5 місцями для команди.
Ultra ($175/міс./місце): Створений для професіоналів, із 100 000 кредитів, збільшенням до 16K і найвищими лімітами для зображень, відео, аудіо та редагування.
Річна оплата знижує ціну приблизно на 20% для кожного плану. Усі платні плани включають повні комерційні права, тож ви можете використовувати, публікувати або продавати свої роботи.
Dreamina має чотири плани: Free, Basic, Standard і Advanced.
Free ($0): Надає щоденні бонусні кредити, щоб ви могли безкоштовно спробувати інструмент.
Basic ($15/місяць або $144.99/рік, близько $12.09/місяць): Включає 1 575 кредитів на місяць, завантаження без водяного знака, вищу роздільну здатність відео, до 60 FPS, синхронізацію губ і швидку чергу.
Standard ($35/місяць або $334.99/рік, близько $27.92/місяць): Ті самі функції, що й Basic, із 3 885 кредитами на місяць.
Advanced ($70/місяць або $669.99/рік, близько $55.84/місяць): Включає 8 645 кредитів на місяць, чергу з найвищим пріоритетом і безкоштовну безлімітну генерацію 4K за допомогою Seedream 4.0 протягом обмеженого часу.
Вибір щорічної оплати замість щомісячної економить приблизно 20% на всіх платних планах.
Часті запитання: Getimg.ai vs Dreamina
Відгуки: Getimg.ai vs Dreamina
На основі 0 оглядів
На основі 0 оглядів
Порівняйте Getimg.ai з іншими інструментами
OpenArt
AI-студія для зображень, відео та аудіо
Krea
творчий набір для зображень і відео
ImagineArt
Універсальний AI-набір для творчості
Runway
інструмент для створення AI-відео, зображень і аудіо
Higgsfield
AI-студія для створення відео та зображень
Leonardo AI
Створюйте AI-зображення, відео та 3D-арт
Luma AI
творча платформа для AI-відео та зображень
Artlist
AI-відео, музика та стокові креативні інструменти
Hailuo AI
Перетворюйте текст і фото на AI-відео
Порівняйте Dreamina з іншими інструментами
OpenArt
AI-студія для зображень, відео та аудіо
Higgsfield
AI-студія для створення відео та зображень
ImagineArt
Універсальний AI-набір для творчості
Artlist
AI-відео, музика та стокові креативні інструменти
Runway
інструмент для створення AI-відео, зображень і аудіо
Krea
творчий набір для зображень і відео
Luma AI
творча платформа для AI-відео та зображень
Hailuo AI
Перетворюйте текст і фото на AI-відео
Pollo AI
швидке створення AI-відео, зображень та аватарів


