Zoho Flow vs Albato: Функції, Ціни та Відгуки Користувачів 2026
Zoho Flow
Автоматизація робочих процесів без кодування

Albato
Платформа автоматизації без коду на базі штучного інтелекту

Zoho Flow
Автоматизація робочих процесів без кодування

Albato
Платформа автоматизації без коду на базі штучного інтелекту

Що таке Zoho Flow і Albato?
Zoho Flow — це платформа інтеграції, яка з’єднує понад 850 додатків і автоматизує робочі процеси між ними. Ви можете створювати автоматизовані послідовності, де одна дія в додатку запускає дії в інших додатках, і все це без написання коду. Наприклад, коли хтось заповнює форму на вашому сайті, Zoho Flow автоматично додає його до вашого списку розсилки, створює завдання для вашої команди та надсилає сповіщення у ваш месенджер.
Платформа використовує візуальний конструктор із елементами перетягування. Ви налаштовуєте тригери, які запускають робочий процес, і дії, що виконуються після них. Також можна додавати умови, затримки та користувацькі функції, щоб зробити ваші робочі процеси настільки простими або складними, наскільки потрібно. Вона працює з хмарними додатками, локальними системами та гібридними налаштуваннями.
Albato — це платформа інтеграції на базі штучного інтелекту, створена для з'єднання різних додатків і автоматизації робочих процесів без необхідності кодування. Уявіть її як розумний міст, який допомагає вашим бізнес-додаткам автоматично взаємодіяти один з одним.
Платформа використовує штучний інтелект для спрощення налаштування та підтримує понад 800 популярних бізнес-додатків, включаючи Google Sheets, Slack, Facebook, HubSpot та багато інших. Особливість Albato — це підхід без коду в поєднанні з потужними функціями ШІ, які допомагають вам створювати автоматизації.
Ви можете налаштовувати передачу даних у режимі реального часу, планувати автоматизовані завдання та навіть мігрувати історичні дані між платформами. Заснована як економічна альтернатива дорогим інструментам автоматизації, Albato зосереджена на тому, щоб зробити інтеграцію доступною для всіх. Платформа включає інтегратор додатків, який дозволяє підключати будь-який додаток із публічним API, відкриваючи необмежені можливості для створення кастомних автоматизацій.
Функції Zoho Flow і Albato
Підключає понад 850 додатків без необхідності кодування
Конструктор робочих процесів методом перетягування
Понад 1200 готових шаблонів
Користувацьке скриптування з Deluge
Інтеграція на локальному сервері та в хмарі
Моніторинг і журнали в реальному часі
Автоматичне повторне виконання невдалих робочих процесів
Умовна логіка та затримки
Багатокрокові робочі процеси
Інструменти командної співпраці
Надійність роботи 99,9%
Безпека відповідно до GDPR
Побудовник автоматизації без коду на базі штучного інтелекту
Понад 800 інтеграцій додатків з користувацькими API-з’єднаннями
Синхронізація даних у реальному часі та історична міграція
Розширене фільтрування та умовна логіка
Готові шаблони автоматизації
Вбудовані інтеграції з білою етикеткою
Підтримка багатокрокових робочих процесів
Інструменти для командної співпраці
Безпека, що відповідає стандарту SOC 2
Цілодобова підтримка в чаті
Випадки використання Zoho Flow і Albato
Ціни Zoho Flow і Albato
Zoho Flow пропонує два основні тарифні плани, щоб задовольнити різні потреби бізнесу. Обидва плани включають необмежену кількість робочих процесів, що дозволяє автоматизувати стільки процесів, скільки ви хочете.
Стандартний план коштує 29 доларів на місяць при щомісячній оплаті або 25 доларів на місяць при річній оплаті. Цей план включає 5000 завдань на місяць, частоту опитування 15 хвилин, історію потоків за 60 днів, базові додатки, користувацькі функції та логічні утиліти. Він ідеально підходить для малого бізнесу, який починає автоматизацію.
Професійний план коштує 49 доларів на місяць при щомісячній оплаті або 41 долар на місяць при річній оплаті. Це найпопулярніший варіант, який включає 10 000 завдань на місяць, частоту опитування 5 хвилин, історію потоків за 90 днів, преміум-додатки, інтеграцію на місці та автоматичне повторне виконання для невдалих робочих процесів. Цей план підходить для зростаючих бізнесів з більш складними потребами в автоматизації.
Обидва плани пропонують безкоштовний пробний період, щоб ви могли протестувати платформу перед оформленням підписки.
Albato пропонує гнучкі тарифні плани, що відповідають різним потребам автоматизації. Безкоштовний план надає 100 транзакцій на місяць з 5 активними автоматизаціями та базовими функціями, ідеально підходить для тестування платформи.
Платні плани включають:
Базовий план (15 $/місяць) – 1 000 транзакцій, 20 активних автоматизацій, оновлення кожні 15 хвилин
Стандартний план (39 $/місяць) – 5 000 транзакцій, необмежена кількість автоматизацій, оновлення кожні 5 хвилин
Про план (79 $/місяць) – 15 000 транзакцій, доступ до преміум-додатків, оновлення кожні 5 хвилин, пріоритетна підтримка
Корпоративний план (159 $/місяць) – 30 000 транзакцій, оновлення кожну хвилину, виділена підтримка
Додаткові транзакції коштують 0,02 $ кожна на планах Стандарт/Про та 0,01 $ на Корпоративному. Усі плани включають 7-денний безкоштовний пробний період з повним доступом для тестування автоматизацій. Вбудований план починається від 600 $/місяць для SaaS-компаній, які бажають інтеграції з білд-лейблом. Річна оплата дає до 30% знижки на всі підписки.
Часті запитання: Zoho Flow vs Albato
Відгуки: Zoho Flow vs Albato
На основі 0 оглядів
На основі 0 оглядів
Порівняйте Zoho Flow з іншими інструментами
Activepieces
Відкрите програмне забезпечення для автоматизації на основі штучного інтелекту для команд
Pabbly Connect
Легка автоматизація робочих процесів для понад 2000 додатків
Make
Візуальна платформа автоматизації робочих процесів для бізнесу
Zapier
Підключайте додатки та автоматизуйте робочі процеси без кодування
n8n
Візуальна автоматизація робочих процесів з кодом
Workato
Платформа корпоративної автоматизації для безшовної інтеграції
Inngest
Надійна платформа для робочих процесів і фонових завдань
Integrately
Платформа автоматизації додатків одним кліком
Pipedream
Автоматизація робочих процесів для розробників
Порівняйте Albato з іншими інструментами
Make
Візуальна платформа автоматизації робочих процесів для бізнесу
Zapier
Підключайте додатки та автоматизуйте робочі процеси без кодування
n8n
Візуальна автоматизація робочих процесів з кодом
Integrately
Платформа автоматизації додатків одним кліком
Pipedream
Автоматизація робочих процесів для розробників
Inngest
Надійна платформа для робочих процесів і фонових завдань
Latenode
Платформа безкодової автоматизації на базі штучного інтелекту
Activepieces
Відкрите програмне забезпечення для автоматизації на основі штучного інтелекту для команд
Pabbly Connect
Легка автоматизація робочих процесів для понад 2000 додатків